Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna i środowiskowa stanowi nieodłączny element codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

Jako spółka paliwowa stajemy przed ogromnym wyzwaniem w imieniu całego społeczeństwa – dostarczamy energię, od której zależy nasz nowoczesny sposób życia, ale ta energia z ropy naftowej stanowi w takim samym stopniu problem, co rozwiązanie.

Z tego względu zawsze staramy się być częścią rozwiązania. W naszej firmie społeczna odpowiedzialność biznesu nie stanowi odrębnej, niezależnej od całego przedsiębiorstwa części organizacji – zasady społecznej odpowiedzialności zostały wbudowane w nasz system zarządzania i sposób funkcjonowania. Wszystkie obszary naszego działania, w tym paliwa, myjnie, kawa i przekąski, są dynamiczne i stale ewoluują w kierunku większego zrównoważenia i odpowiedzialności. W ramach naszej obietnicy dla klientów – „Take it easy” – społeczna odpowiedzialność oznacza, że myślimy o wszystkim, co jest dla nich ważne, i troszczymy się o to, o co oni się troszczą.

LUBISZ poznawać nowych ludzi?

Witamy w raju.

Zamknij

Zmień język