Ten sam milesPLUS® diesel arktyczny - wciąż najlepszy

Arktyczny milesPLUS® diesel to bezproblemowy rozruch silnika przy każdej pogodzie, nawet przy - 32°C oraz oszczędność paliwa do 3%.

milesPLUS® diesel to:

  • bezproblemowy rozruch zimnego silnika, nawet w temperaturze -32°C
  • większa wydajność silnika oraz niższe zużycie paliwa do 3% , nawet w najbardziej surowych warunkach zimowych
  • maksymalna ochrona silnika w ekstremalnie niskich temperaturach
  • utrzymanie w czystości układu wtryskowego i układu paliwowego

Kluczowymi parametrami decydującymi o skuteczności oleju napędowego podczas zimy są:
- Temperatura Zablokowania Zimnego Filtra
- Temperatura Mętnienia

Temperatura Zablokowania Zimnego Filtra

jest parametrem normowanym, regulowanym  przepisami. Jest to temperatura, przy której kryształki parafin doprowadzają do całkowitego zablokowania przepływu paliwa przez filtr i silnik przestaje pracować.

Wartość TZZF dla standardowych olejów napędowych dostępnych na rynku, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi, wynosi -20°C.
milesPLUS® diesel arktyczny, w odróżnieniu od standardowych olejów napędowych, zapewnia znacznie niższą Temperaturę Zablokowania Zimnego Filtra, której wartość gwarantowana wynosi -32°C, a w zależności od warunków pogodowych może sięgać nawet do -45°C.

Temperatura Mętnienia

to jeden z najważniejszych parametrów oleju napędowego, który określa poziom jego "odporności" na niskie temperatury. Choć powszechnie mało znany, to właśnie on określa poziom temperatury, przy której w paliwie zaczynają wytrącać się pierwsze kryształy parafiny, zakłócające swobodny przepływ paliwa oraz płynną pracę silnika. Niestety parametr ten nie jest regulowany przepisami, dlatego jego wartość może być różna, w zależności od tego, na której stacji tankujemy (najczęściej pomiędzy -7°C, a -15°C).

milesPLUS® diesel arktyczny, w odróżnieniu od standardowych zimowych olejów napędowych, jako jedyne paliwo na rynku, charakteryzuje się gwarantowaną Temperaturą Mętnienia, której wartość wynosi aż -22°C .

Dzięki gwarantowanej Temperaturze Mętnienia oraz obniżonej Temperaturze Zablokowania Zimowego Filtra, milesPLUS® diesel arktyczny umożliwia nie tylko bezproblemowy rozruch zimnego silnika, ale również sprawia, że silnik pracuje płynnie i nie przerywa podczas jazdy nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

Biokomponenty

milesPLUS® diesel arktyczny nie zawiera biokomponentów, które są obecne w standardowych olejach napędowych i które pogarszają zimowe właściwości oleju napędowego oraz często bywają przyczyną powstania szkodliwych osadów w układzie wtryskowym. O braku biokomponentów świadczyć może idealnie klarowny, bezbarwny kolor odróżniający nasze paliwo od innych paliw dostępnych na rynku.

Dodatki uszlachetniające

milesPLUS® diesel arktyczny  to paliwo, które zostało wzbogacone pakietem dodatków uszlachetniających, dzięki którym dojedziesz nawet do 3% dalej na tej samej ilości paliwa, a silnik Twojego samochodu zostanie oczyszczony z nagromadzonych w nim osadów i właściwie zabezpieczony.

Dlaczego milesPLUS® diesel arktyczny jest lepszy od standardowego zimowego oleju napędowego?

Dlaczego warto tankować milesPLUS® diesel arktyczny podczas całego sezonu zimowego?

milesPLUS® diesel arktyczny - jakość potwierdzona w testach!

Zakup każdego 1 litra milesPLUS® arktycznego diesla premiowany jest 4 punktami EXTRA Club.
Regulamin promocji znajduje się poniżej.

Regulamin Promocji Punkty EXTRA Cub za Arktyczny Diesel 2017.pdf

Zamknij

Zmień język