Nasze wartości

Nasza kultura opiera się na solidnych wartościach i wysokich standardach etycznych. To także przywiązywanie dużej wagi do bezpieczeństwa naszych pracowników we wszystkich krajach.

Wartości są tym, co buduje organizację. ACT with PRIDE, opisuje DNA rodziny Alimentation Couche-Tard (ACT). ACT with PRIDE reprezentuje esencję naszej firmy i jest naszym przewodnikiem ACT w drodze do realizacji zadań.

ACT with PRIDE

Jesteśmy dumni z Ludzi, Rezultatów, Udoskonaleń, Rozwoju i Przedsiębiorczości.

People

Pracownicy sprawiają, że wyróżniamy się spośród konkurencji. Właśnie za pośrednictwem pracowników wyrażamy zainteresowanie naszymi klientami, korzystając z każdej okazji, żeby nawiązać kontakt i zbudować długotrwałą relację.

Results

Rezultaty mają znaczenie. Nasze sklepy i stacje stanowią dla nas źródło utrzymania. To, czego klient u nas doświadcza, przekłada się na wartość dla naszej firmy.

Improvement

Usprawnienia nas motywują. Stale dążymy do udoskonalania naszych procesów i poprawy wydajności, pracując w zespołach, żeby uczyć się od siebie nawzajem i równać do najlepszych.

development

Development

Rozwój jest naszym celem.Chcemy kroczyć naprzód: pozyskiwać lojalnych klientów, stawiać kolejne stacje, wchodzić do nowych krajów.

Entrepreneurship

Przedsiębiorczość oznacza, że każdego dnia staramy się myśleć jak klienci, a działać jak właściciele.

Zamknij

Zmień język