Dokąd zmierzasz? Chodźmy tam razem

Szukasz pierwszej pracy lub dodatkowego zarobku w czasie studiów? Rozglądasz się za nowymi możliwościami, a może chcesz właśnie rozpocząć swoją karierę? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!

Twoim najważniejszym zadaniem w Circle K będzie doskonała obsługa klienta, dostarczona szybko i z życzliwością, niezależnie od tego, w jakiej części firmy pracujesz. Chcemy zawsze przyjmować klientów z uśmiechem i z trochę większą niż to zwyczajowo bywa uważnością. To nasi pracownicy wyróżniają nas na tle konkurencji, sprawiają że klienci do nas wracają. Dlatego też włożymy wiele wysiłku w Twój osobisty i zawodowy rozwój.

Naszą ambicją jest być wyjątkowym miejscem pracy, w którym możesz się rozwijać i zdobywać różne umiejętności. Czy jesteś gotowy żeby wesprzeć nas w tej misji? Jeśli tak, my pomożemy Ci w Twojej. Zostań z nami na jakiś czas albo... na całe życie. Twoi klienci i koledzy na pewno zadbają o to, żebyś ani przez chwilę nie poczuł nudy.

Co wyróżnia Circle K

Nasze DNA, nasze cele i marzenia oraz sposób, w jaki staramy się działać, określają nas i wyróżniają – jako Circle K

Oferty pracy

Informacje o aktualnie wolnych stanowiskach na stacjach oraz w biurze w Warszawie. Znajdziesz tu również informacje o ofertach pracy w Circle K na całym świecie.

Praca w biurze

Naszym cele jest szybka i przyjazna obsługa. Ułatwianie spraw jest dla nas celem we wszystkich obszarach naszej działalności. Różne stanowiska pracy w biurze służą wspieraniu funkcjonowania stacji i zapewnianiu szybkiej i przyjaznej obsługi klienta.

Praca na stacji

Naszym celem jest szybka i przyjazna obsługa. Jesteśmy dumni z naszej pracy. Naszą kulturę najlepiej określą następujące słowa: energia, otwartość, przyjacielskość, dbałość, poczucie humoru. I takich samych cech, wartości oraz postaw szukamy w naszych kandydatach.

Twoje wybory kształtują naszą firmę

Istnieje wiele sposobów rozwoju kariery w naszej firmie. Są wśród nich bardziej i mniej typowe, ale najważniejsze jest to, że to Ty wybierasz swoją drogę.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna i środowiskowa stanowi nieodłączny element codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

LUBISZ poznawać nowych ludzi?

Witamy w raju.

Zamknij

Zmień język