Stacje Circle K Express i 1-2-3

Stacje oznaczone logo "Circle K Express" oraz "Statoil 1-2-3" to nowoczesne, ekologiczne obiekty zlokalizowane głównie w miastach, w sąsiedztwie centrów handlowych. Właścicielem tych stacji  jest Circle K Polska Sp. z o.o..

Stacje Circle K Express oraz Statoil 1-2-3 standardowo czynne są w godzinach od 6-22, a w niedziele i święta od 7-21. Część stacji Circle K Express oraz Statoil 1-2-3 dodatkowo wyposażyliśmy w terminale płatnicze OPT umożliwiające naszym klientom tankowanie w systemie automatycznym przez całą dobę. Wszystkie stacje Circle K Express oraz Statoil 1-2-3 mają w swojej ofercie pełną gamę wysokiej jakości paliw. Jakość wszystkich paliw oferowanych na naszych stacjach gwarantowana jest przez Circle K Polska Sp. z o.o..

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz organizacyjnym umożliwiającym utrzymanie niższych kosztów, stacje Express i 123 oferują paliwa w atrakcyjnej, niższej cenie.

Jeśli chcesz otrzymywać faktury VAT - wypełnij formularz zgłoszeniowy.

UWAGA!
Stacje oznaczone logo 1-2-3 oraz Circle K Express  nie uczestniczą w programie lojalnościowym Circle K EXTRA Club oraz w promocjach związanych z użyciem karty EXTRA Club.


Na stacjach Statoil 1-2-3 oraz Circle K Express oferujemy Państwu otrzymywanie faktur zbiorczych przy użyciu kart ID. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kliknięcie w przyciski poniżej:

Zamknij

Zmień język