Warunki atmosferyczne panujące zimą w Polsce determinują konieczność modyfikacji niektórych parametrów paliw.

Zima to dla polskich kierowców czas szczególnych wyzwań. Zmienne warunki pogodowe wymagają zwiększonej uwagi i zachowania szczególnej ostrożności na drodze, ale przede wszystkim odpowiedniego przygotowania samochodu do niskich temperatur, przy których pojawiają się problemy z uruchomieniem silnika.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez instytut SW Research w listopadzie b.r., problem z odpaleniem samochodu z silnikiem diesla podczas zimy deklaruje aż 55% kierowców. Jako jedną z głównych przyczyn tych problemów, respondenci wskazywali paliwo słabej jakości.

Jednym z kluczowych czynników umożliwiających bezproblemowe użytkowanie auta w okresie zimowym jest zastosowanie, specjalnie na ten czas przeznaczonych, paliw zimowych.

Mając na uwadze komfort kierowców, Circle K w dniu 16 listopada, wprowadza na wszystkich stacjach w Polsce paliwa zimowe, o składzie i parametrach przystosowanych do działania w niskich temperaturach.

Dla wygody naszych Klientów w ofercie Circle K dostępne są  specjalne odmiany paliw, w tym unikatowy na całym rynku paliwowym, szczególnie odporny na mrozy milesPLUS® diesel arktyczny.


Dowiedz się więcej o naszych paliwach zimowych:

Zamknij

Zmień język